App Icon

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 06.07.2020 ΕΩΣ 12.07.2020

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SIFNOS JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ  ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ D3 – Ε1 AQUA JEWEL 10:00 ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ  Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 15:00 ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ D3 – Ε1
CHAMPION JET 2 15:15 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
SUPER JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 22:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 06:55 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ Η – Ε2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
OLYMPUS 08:10 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. –Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ  ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 13:30 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΤΗΝΟ TZ – E7 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 CHAMPION JET 2 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
CHAMPION JET 2 15:15 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ  Λ – Ε7
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
SIFNOS JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SIFNOS JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 11:10 ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ  D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 14:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ  ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
CHAMPION JET 2 15:15 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  Λ – Ε7
AQUA JEWEL 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
SUPER JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΕΛΥΡΟΣ 22:00   ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 21:40 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7

                                                                              

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 05:45 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ  Η – Ε2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ  Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
OLYMPUS 08:10 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. –Ε3 AQUA JEWEL 15:00 ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Σ. – Ε9
ΠΡΕΒΕΛΗΣ 11:10 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ  Α.Δ. – Ε3 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 CHAMPION JET 2 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
CHAMPION JET 2 15:15 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:25 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – Ε1
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΤΜΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ ΤΖ – Ε7
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η– Ε2
SIFNOS JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 21:55 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 SIFNOS JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3– Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 07:25 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 09:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
CHAMPION JET 2 14:30 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΥΔΩΝ Π.  11:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:00 ΜΥΚΟΝΟ ΜΕΣΤΑ ΣΙΓΡΙ D3 – Ε1
SPEEDRUNNER III 16:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 CHAMPION JET 2 16:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
SUPER JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ  Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:45 ΣΙΓΡΙ ΜΕΣΤΑ ΜΥΚΟΝΟ D3 – Ε1 ΚΥΔΩΝ Π.  11:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΒΑΘΥ ΕΥΔΗΛΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SPEEDRUNNER III 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
CHAMPION JET 2 15:15 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
WORLDCHAMPION JET 17:00 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ  Λ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
SIFNOS JET 20:55 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
AQUA JEWEL 22:10 ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7
Facebook Comments Box

διάβασε και αυτό  Άμεσα ξεκινούν από την Περιφέρεια Αττικής τα έργα προστασίας και αναβάθμισης των λιμανιών Αγ. Μαρίνα και Πέρδικα στην Αίγινα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Recommended
Σήμερα, η Ευρωπαϊκή Επιτροπή χορήγησε άδεια κυκλοφορίας υπό όρους για…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel