App Icon

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 07.09.2020 ΕΩΣ 13.09.2020

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 07-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

CHAMPION JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:15

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

08:05

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

SEA JET 2

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

09:55

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΠΑΤΜΟ

TZE7

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

16:00

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ

ΤΖ – Ε7

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

12:55

ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΥΔΩΝ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 2

18:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 1

18:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SUPER JET

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΡΙΤΗ 08-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

CHAMPION JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:35

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:15

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

10:40

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

D3 – Ε1

SUPER JET

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

12:30

ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

TZE7

AQUA JEWEL

10:00

ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

15:00

ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ

D3 – Ε1

CHAMPION JET 2

18:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

16:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

20:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

20:30

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

SEA JET 2

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

B.HORIZON

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

CHAMPION JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:15

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

08:05

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

SEA JET 2

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2

18:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

19:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – Ε2

SUPER JET

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ 10-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

CHAMPION JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:35

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:15

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

11:10

ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε1

SUPER JET

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

15:00

ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

CHAMPION JET 2

18:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

AQUA JEWEL

19:00

ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΡΟΔΟΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

B.HORIZON

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

20:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

SEA JET 2

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

23:00

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1109-2020

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Ν.ΣΑΜΟΣ

05:45

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:15

ΧΑΝΙΑ

D3 – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

08:05

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

SEA JET 2

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

10:15

ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. – Ε3

AQUA JEWEL

15:00

ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 2

15:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

17:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

18:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

SUPER JET

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η– Ε2

CHAMPION JET 2

22:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΝΩΣΟΣ Π.

21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

ΚΥΔΩΝ Π.

21:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

03:35

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

CHAMPION JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:35

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

Η – E2

SPEEDRUNNER III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

13:10

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 2

14:35

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

SUPER JET

07:30

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

SPEEDRUNNER III

16:25

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

B.HORIZON

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

SEA JET 2

21:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 1

23:55

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

22:10

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-09-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

WORLDCHAMPION JET

07:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

SEA JET 2

08:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2

18:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2

11:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

WORLDCHAMPION JET

19:00

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9

SPEEDRUNNER III

12:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

12:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

SPEEDRUNNER III

20:50

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

SUPER JET

21:30

MΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΡΟΔΟΣ

20:00

ΜΕΣΤΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:35

ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

AQUA JEWEL

22:10

ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

23:30

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

21:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

Facebook Comments Box

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Recommended
Ένας πολυπράγμων καλλιτέχνης με επιρροές από την καταγωγή του, τη…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel