App Icon

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 15/06/20 ΕΩΣ 21/06/20

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ               
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 SIFNOS JET 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 AQUA JEWEL 10:00 ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ  Α.Σ. – Ε9
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 07:20 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΜΕΣΤΑ Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 15:00 ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ  ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ D3 – Ε1 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
SIFNOS JET 18:45 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 22:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 B.GALAXY 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ            ΤΕΤΑΡΤΗ 17-06-2020
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Λ – Ε7
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΝΩΣΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 06:55 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ Η – Ε2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ  ΤΖ – Ε7
OLYMPUS 08:10 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. –Ε3 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2
Μ.ΣΤΑΡ 2 10:15 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ 2 17:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 13:20 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΤΗΝΟ TZ – E7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Ν.ΡΟΔΟΣ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ                 ΠΕΜΠΤΗ 18-06-2020
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  Η – Ε2 SIFNOS JET 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 15:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 07:20 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 11:10 ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ  D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
SIFNOS JET 18:45 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
AQUA JEWEL 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 B.GALAXY 21:00   ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 22:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7

                                                                              

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ           ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-06-2020
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Ν.ΣΑΜΟΣ 05:45 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ  Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SIFNOS JET 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 08:00 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ  Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 AQUA JEWEL 15:00 ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Σ. – Ε9
OLYMPUS 08:10 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. –Ε3 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ 2 10:15 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ 2 17:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – Ε1
ΠΡΕΒΕΛΗΣ 11:10 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ  Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 15:55 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ   ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 19:00 ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΤΜΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ ΤΖ – Ε7
SIFNOS JET 18:45 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η– Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Ν.ΡΟΔΟΣ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ          ΣΑΒΒΑΤΟ 20-06-2020
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3– Ε2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 07:20 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 16:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 17:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ Η– Ε2 B.GALAXY 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ            ΚΥΡΙΑΚΗ 21-06-2020
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΝΩΣΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 SIFNOS JET 10:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ  Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  Η – E2 SPEEDRUNNER III 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΜΕΣΤΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
SIFNOS JET 21:00 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΝΩΣΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
AQUA JEWEL 22:10 ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΡΟΔΟΣ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Facebook Comments Box

διάβασε και αυτό  Σημαντικές επιτυχίες με 2 μετάλλια για την Ομάδα Laser του ΣΕΑΝΑΤΚ σε Διασυλλογικούς Αγώνες σε Βούλα και Βουλιαγμένη - Ο Βασίλης Μπουμπής στο βάθρο των νικητών

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Recommended
Ενημερώνουμε τα μέλη του Γ.Σ. Καλλιθέα, ότι η ορισθείσα Έκτακτη…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel