App Icon

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 31.08.2020 ΕΩΣ 06.09.2020

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 SEA JET 2 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ Π. 06:30 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 07:00 ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ D3 – E1 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ  ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ  D3 – Ε1 AQUA JEWEL 10:00 ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ  Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 15:00 ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ D3 – Ε1
CHAMPION JET 2 16:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 17:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1 19:00 ΘΗΡΑ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
SUPER JET 21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 04:35 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 06:55 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
OLYMPUS 08:20 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. –Ε3 ΚΥΔΩΝ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – E2
Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 17:00 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ  ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 14:20 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΤΗΝΟ TZ – E7 CHAMPION JET 2 17:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ  ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ Λ – Ε7
CHAMPION JET 2 16:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – Ε2
SEA JET 2 21:10 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 05:15 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ  Α.Σ. – Ε9 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 SEA JET 2 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΚΝΩΣΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 08:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ  Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ 1 09:10 ΡΟΔΟ ΚΩ ΘΗΡΑ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 14:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ  ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:10 ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ  D3 – Ε1 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 CHAMPION JET 2 17:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
CHAMPION JET 2 16:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 19:00 ΒΑΘΥ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
AQUA JEWEL 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 B.GALAXY 22:00   ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
SUPER JET 21:10 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 23:10 ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ  Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7

                                                                              

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 05:45 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ  Η – Ε2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ  Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3 – E2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
OLYMPUS 08:20 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ  Α.Δ. –Ε3 AQUA JEWEL 15:00 ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Σ. – Ε9
ΠΡΕΒΕΛΗΣ 11:10 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ  Α.Δ. – Ε3 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ  ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 CHAMPION JET 2 17:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
CHAMPION JET 2 16:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ  Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 17:15 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – Ε1
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η– Ε2
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 OLYMPUS 20:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. –Ε3
SEA JET 2 21:10 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΤΜΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
ΕΛΥΡΟΣ 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 04:05 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ  Α.Σ. – Ε9
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
B.GALAXY 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SEA JET 2 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΚΥΔΩΝ Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  D3– Ε2 SPEEDRUNNER III 07:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ 07:25 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 09:25 ΡΟΔΟ ΚΩ ΒΑΘΥ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:00 ΜΥΚΟΝΟ ΜΕΣΤΑ ΣΙΓΡΙ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 09:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ D3 – Ε1 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
CHAMPION JET 2 14:30 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 16:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 16:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ 2 20:55 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΤΑΠΟΛΑ D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ 2 23:55 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ  D3 – Ε1
SUPER JET 21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 22:10 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7
ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ  Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:30 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 WORLDCHAMPION JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2 SUPER JET 07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ  Α.Σ. – Ε9
ΚΥΔΩΝ  Π. 07:15 ΧΑΝΙΑ  Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 10:45 ΣΙΓΡΙ ΜΕΣΤΑ ΜΥΚΟΝΟ D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SPEEDRUNNER III 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
CHAMPION JET 2 18:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
WORLDCHAMPION JET 19:10 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΥΔΩΝ Π.  16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ  Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 20:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1 19:00 ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ D3 – E1
SEA JET 2 21:00 MΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 CHAMPION JET 2 19:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
AQUA JEWEL 22:10 ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 23:50 ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ  Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

 

H – E2
ΕΛΥΡΟΣ 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Facebook Comments Box

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Recommended
Η τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Καλλιθέας θα διεξαχθεί με τηλεδιάσκεψη…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel