App Icon

Δρομολόγια Λιμένα Πειραιά από 29/07/2019 έως 04/08/2019

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
SPEEDRUNNER III 00:15 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

 

06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

 

05:00

 

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPEREXPRESS 06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 06:00

 

ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΘΗΡΑ D3 – E1 WORLD CHAMPION  JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:10

 

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ  ΧΙΟ Η – Ε2 SUPERJET

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
B.HORIZON

 

06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 TERA JET 07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 SUPERCAT 07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
B.GALAXY 07:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 07:05 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

07:30

 

 ΧΑΝΙΑ H – Ε2 SPEEDRUNNER III 07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10:00 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΠΑΤΜΟ Η – Ε2 HIGHSPEED 4 07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
Ν.ΧΙΟΣ

 

10:20

 

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ  ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ D3 – Ε1 Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 07:15 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ ΤΖ – Ε7
SIFNOS  JET 14:05 ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1 08:00

 

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ D3 – E1
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΙΟΝΙΣ 10:00 ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Δ. – Ε3
WORLD CHAMPION  JET 16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON

 

10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
HIGHSPEED 4 17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΧΙΟΣ

 

15:00

 

ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ D3 – Ε1
ΚΡΗΤΗ ΙΙ

 

17:45

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

Α.Δ. – Ε3 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
TERA JET 17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

.

 

16:00

 

ΧΑΝΙΑ D3– Ε2
Μ.ΣΤΑΡ 1 18:30

 

ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 SPEEDRUNNER III 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 19:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

17:00 ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΤΜΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ Η – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

20:25

 

ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
SEA JET 2

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΡΟΔΟΣ

 

20:00

 

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

 

Η – Ε2
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 22:05 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15 ΘΗΡΑ  ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ

 

21:00

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

Α.Δ. – Ε3
SUPEREXPRESS 23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1 21:30

 

ΘΗΡΑ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
SUPERCAT 23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 B.GALAXY 22:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 31-07-2019

 

 

 

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
SPEEDRUNNER III 00:15 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

06:45

 

 

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPEREXPRESS

 

06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
B.HORIZON

 

06:15

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 SEA JET 2

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 TERA JET

 

07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
Ν.ΣΑΜΟΣ 06:55

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ Η – Ε2 SUPERCAT

 

07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

 

07:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 WORLD CHAMPION  JET

 

07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

07:30

 

ΧΑΝΙΑ Η – E2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00

 

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ  ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
OLYMPUS

 

07:50 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. – Ε3 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

 

07:05 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05

 

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 SPEEDRUNNER III

 

07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
SIFNOS  JET 14:05 ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 HIGHSPEED 4

 

07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

 

07:30

 

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
WORLD CHAMPION  JET

 

16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
HIGHSPEED 4

 

17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
TERA JET

 

17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

 

16:00

 

ΧΑΝΙΑ D3– Ε2
B.GALAXY 19:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30

 

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

19:45

 

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2

 

18:00

 

 

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ  ΡΟΔΟ D3 – E1
SUPERJET

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΣΑΜΟΣ

 

20:00

 

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

 

22:00 ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΝΩΣΟΣ Π.

.

 

21:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 B.HORIZON

 

21:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
SUPEREXPRESS

 

23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 OLYMPUS

 

21:30 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. – Ε3
SUPERCAT

 

23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 B.GALAXY 22:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  ΠΕΜΠΤΗ  01-08-2019

   

      

 

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 05:30

 

ΡΟΔΟ ΚΩ ΘΗΡΑ D3 – E1 SUPEREXPRESS 06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

 

05:40 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Η – Ε2 SUPERJET

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 TERA JET 07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
Ν.ΡΟΔΟΣ

 

06:15

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – Ε2 SUPERCAT 07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 WORLD CHAMPION  JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07:00  ΧΑΝΙΑ D3 – Ε3 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 07:05 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

 

07:30

 

ΧΑΝΙΑ    D3– E2 SPEEDRUNNER III 07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Ν.ΧΙΟΣ

 

10:10

 

ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ D3 – Ε1 HIGHSPEED 4 07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
SIFNOS  JET 14:05

 

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45

 

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

 

09:00 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Η – Ε2
WORLD CHAMPION  JET 16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 10:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
HIGHSPEED 4 17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00  ΧΑΝΙΑ D3 – Ε3
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 17:30

 

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 11:00 ΜΗΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2
B.HORIZON

 

17:45

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

Α.Δ. – Ε3 Ν.ΧΙΟΣ 14:00

 

ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ D3 – Ε1
TERA JET 17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

18:45

 

 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΗΛΟ

 

H – E2 ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

 

16:00

 

ΧΑΝΙΑ    D3– E2
B.GALAXY 19:00  ΧΑΝΙΑ D3 – Ε3 SPEEDRUNNER III 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

19:45

 

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ Λ – Ε7
ΙΟΝΙΣ 20:40 ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ Α.Δ. – Ε3 Ν.ΡΟΔΟΣ

 

20:00

 

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
SEA JET 2

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON

 

21:00

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

Α.Δ. – Ε3
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 21:55 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9 B.GALAXY 22:00

 

  ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15

 

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

22:00

 

 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

H – E2
SPEEDRUNNER III 23:20 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1

 

23:59

 

 

ΒΑΘΥ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
SUPEREXPRESS 23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7        
SUPERCAT 23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7        
               
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-08-2019

       

   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

 

              ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 01:40

 

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

06:45

 

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 05:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPEREXPRESS 06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 05:45

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – Ε2 SEA JET 2

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 TERA JET 07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

06:30

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 SUPERCAT 07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 WORLD CHAMPION  JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

07:30

 

ΧΑΝΙΑ D3 – E2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΣΙΦΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
OLYMPUS

 

07:50 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. – Ε3 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 07:05 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ 2

 

08:05

 

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ D3 – E1 SPEEDRUNNER III 07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
ΠΡΕΒΕΛΗΣ

 

08:10 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ Α.Δ. – Ε3 HIGHSPEED 4 07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
SIFNOS  JET 14:05 ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 07:15 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

07:30

 

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
WORLD CHAMPION  JET 16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Ν.ΣΑΜΟΣ

 

08:00

 

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η– Ε2
HIGHSPEED 4 17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
TERA JET 17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

11:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2
ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

18:30

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 ΙΟΝΙΣ

 

14:00

 

ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Δ. – Ε3
B.GALAXY 19:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

19:45

 

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΜΥΚΟΝΟΣ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – E2
Ν.ΡΟΔΟΣ

 

19:45

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – Ε2 SPEEDRUNNER III 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
SUPERJET

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 22:30 ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 ΠΡΕΒΕΛΗΣ

 

18:00 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2

 

18:00 ΣΥΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – Ε1
SUPEREXPRESS 23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

21:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2
SUPERCAT 23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 23:55

 

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 21:30 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
        OLYMPUS

 

21:30 ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. – Ε3
        Ν.ΡΟΔΟΣ

 

21:55 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
        B.GALAXY 22:00

 

ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  03-08-2019

 

 

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
SPEEDRUNNER III 00:15 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

06:45

 

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Λ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 04:35 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9 SUPEREXPRESS 06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPERJET

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
B.HORIZON 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 TERA JET 07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 SUPERCAT 07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:00 ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7 WORLD CHAMPION  JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 07:05

 

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ Α.Σ. –Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

07:30

 

 ΧΑΝΙΑ D3 – E2 SPEEDRUNNER III 07:05

 

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 08:00

 

ΡΟΔΟ ΚΩ ΒΑΘΥ D3 – E1 HIGHSPEED 4 07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 08:25

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – Ε2 Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 07:15 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΤΖ – Ε7
Ν.ΧΙΟΣ

 

09:40

 

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ

 

D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
SIFNOS  JET 14:05 ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:30 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

09:00

 

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 B.HORIZON 10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
WORLD CHAMPION  JET 16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
HIGHSPEED 4 17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 11:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 17:45 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 11:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2
TERA JET 17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 1 12:00

 

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ D3 – E1
ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

18:30

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

H – E2 Ν.ΧΙΟΣ

 

13:00

 

ΜΕΣΤΑ ΣΙΓΡΙ

 

D3 – Ε1
B.GALAXY 19:00

 

 

ΧΑΝΙΑ

 

Α.Δ. – Ε3 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

20:30

 

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΜΥΚΟΝΟΣ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – E2
Μ.ΣΤΑΡ 2      20:40

 

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΤΑΠΟΛΑ D3 – E1 SPEEDRUNNER III 17:00

 

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Ν.ΡΟΔΟΣ

 

      20:45

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:55 ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

21:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

H – E2
SEA JET 2

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 22:20

 

ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 B.GALAXY 22:00

 

 

ΧΑΝΙΑ

 

Α.Δ. – Ε3
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΡΟΔΟΣ

 

22:55 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
SUPEREXPRESS 23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2 23:55

 

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1
SUPERCAT 23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7        
Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 23:55

 

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7        
   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-08-2019

 

 

 

 

 

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ
SPEEDRUNNER III 00:15 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

06:45 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ Λ – Ε7
Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

 

05:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPEREXPRESS 06:50 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ ΡΑΦΗΝΑ ΤΖ – Ε7
B.HORIZON 06:15

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 WORLD CHAMPION  JET 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

06:30

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – E2 SEA JET 2

 

07:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ Α.Σ. – Ε9
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07:00

 

XANIA Α.Δ. – Ε3 TERA JET 07:00 ΠΑΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Α.Σ. – Ε9
ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

 

07:30

 

ΧΑΝΙΑ D3 – E2 SUPERCAT 07:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΖ – Ε7
Ν.ΧΙΟΣ

 

07:40

 

ΣΙΓΡΙ ΜΕΣΤΑ

 

D3 – Ε1 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 07:00 ΣΙΦΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
OLYMPUS

 

07:50 ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ Α.Δ. – Ε3 SPEEDRUNNER III 07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ 1 09:15

 

ΚΩ D3 – E1 ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 07:05 ΣΕΡΙΦΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ Α.Σ. – Ε9
SIFNOS  JET 14:05 ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 HIGHSPEED 4 07:15 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΤΖ – Ε7
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 14:45 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 07:15 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΤΖ – Ε7
SPEEDRUNNER III 15:25 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
WORLD CHAMPION  JET 16:50 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
HIGHSPEED 4 17:00 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 OLYMPUS

 

09:00 ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ Α.Δ. – Ε3
TERA JET 17:50 ΘΗΡΑ ΙΟ ΠΑΡΟ Α.Σ. – Ε9 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3
ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

18:45

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΗΛΟ

 

H – E2 ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

11:00

 

ΜΗΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – E2
B.GALAXY 19:00

 

 

ΧΑΝΙΑ

 

Α.Δ. – Ε3 Ν.ΧΙΟΣ

 

13:00

 

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΡΟΔΟ D3 – Ε1
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

19:45

 

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 SIFNOS  JET 15:30 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Α.Σ. – Ε9
SUPERJET

 

21:00 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 ΜΥΚΟΝΟΣ Π. 16:00 ΧΑΝΙΑ D3 – E2
Ν.ΡΟΔΟΣ

 

      21:45

 

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 SPEEDRUNNER III 17:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΤΖ – Ε7
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ 21:55

 

ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ Λ – Ε7
Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 23:05 ΙΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 B.HORIZON 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3
ΙΟΝΙΣ 23:10 ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 21:30 ΘΗΡΑ ΚΩ  ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ D3 – E1
Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

 

23:15

 

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 B.GALAXY 22:00

 

 

ΧΑΝΙΑ

 

Α.Δ. – Ε3
SPEEDRUNNER III 23:20 ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΤΖ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

22:00

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

H – E2
SUPEREXPRESS 23:45 ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ ΤΖ – Ε7 Ν.ΡΟΔΟΣ

 

23:55

 

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2
SUPERCAT 23:50 ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΤΖ – Ε7        
Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 23:55

 

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ ΤΖ – Ε7        

 

Facebook Comments Box

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Recommended
««««« «Ξεπερνά και τις υψηλότερες προσδοκίες», The Times, Λονδίνο «««««…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel