fbpx
10 °C Athens, GR
28 Νοεμβρίου 2020

ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΣΑΛΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 01.06.2020 ΕΩΣ 07.06.2020

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 0106-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

HELLENIC SPIRIT

06:30

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:30

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

14:55

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16:00

ΜΥΚΟΝΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΒΑΘΥ

D3 – E1

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

10:05

ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 2

17:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ 2

10:15

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

OLYMPUS

20:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

Α.Δ. –Ε3

ΚΥΔΩΝ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ XANIA

HE2

HELLENIC SPIRIT

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΡΙΤΗ 02-06-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

00:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

AQUA JEWEL

10:00

ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

15:00

ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ

D3 – Ε1

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

16:00

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

10:50

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16:20

ΒΑΘΥ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΣΥΡΟ

Η – E2

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

20:30

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

20:10

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

H – Ε2

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 03-06-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

00:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

HELLENIC SPIRIT

06:30

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

ΗΕ2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

14:55

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ 2

17:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

OLYMPUS

08:10

ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. –Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

10:15

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

OLYMPUS

20:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

Α.Δ. –Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

H – Ε2

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ 04-06-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SUPERJET

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

07:20

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

15:00

ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

11:10

ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

AQUA JEWEL

19:00

ΚΙΣΣΑΜΟ ΚΥΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

19:40

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:25

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

23:15

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

TZE7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0506-2020

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

HE2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

OLYMPUS

08:10

ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. –Ε3

AQUA JEWEL

15:00

ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Σ. – Ε9

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

10:15

ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNERI III

16:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

10:15

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ 2

17:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

17:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:55

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

18:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

SUPERJET

22:00

ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η– Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

OLYMPUS

20:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

Α.Δ. –Ε3

SPEEDRUNNERI III

23:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06-06-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SUPERJET

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:00

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

07:20

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

13:10

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ

ΗΕ2

SPEEDRUNNERI III

07:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ

17:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

SPEEDRUNNERI III

16:25

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

SEA JET 2

22:00

ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07-06-2020

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

06:30

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΚΥΔΩΝ Π.

07:00

ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

15:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

20:10

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΥΔΩΝ Π.

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ

HE2

SUPERJET

22:00

ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΑΜΟΡΓΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛΥΡΟΣ

21:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ

23:30

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Related articles

Σημαντικές επιτυχίες με 2 μετάλλια για την Ομάδα Laser του ΣΕΑΝΑΤΚ σε Διασυλλογικούς Αγώνες σε Βούλα και Βουλιαγμένη – Ο Βασίλης Μπουμπής στο βάθρο των νικητών

Η πολυπληθής ομάδα Laser του ΣΕΑΝΑΤΚ συμμετείχε σε 3 διασυλλογικούς αγώνες το Νοέμβριο και Δεκέμβριο σε Βούλα και Βουλιαγμένη, και επέστρεψε με 2 μετάλλια  και πολύ καλές εμφανίσεις. Συγκεκριμένα, η ομάδα μας συμμετείχε με 6 αθλητές Laser Radial και 3 αθλητές Laser 4.7, υπό την καθοδήγηση του προπονητή της αγωνιστικής ομάδας Laser Πάνου Συνοδινού, στο […]

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *