App Icon

Ανοιχτές Θέσεις Εργασίας Καρριέρας σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες

Εχουμε δημιουργήσει Κάθε ξενοδοχείο μας με πάθος. Ολα μας τα ξενοδοχεία είναι σχεδόν όμοια, αλλά δεν είναι ίδια. Κάθε ξενοδοχείο είναι χτισμένο κοντά σε βουνό είτε κοντά σε θάλασσα. Η τοπική κουλτούρα και τα τοπία μας δίνουν την έμπνευση της δημιουργίας. Θέλουμε να εμπνέουμε τους επισκέπτες μας με την αρχιτεκτονική και τον σχεδιασμό τους και να τους κάνουμε να αισθάνονται την κοσμοπολίτικη ομορφιά τους και παράλληλα την ισορροπία.Η ομορφιά της απλότητας, που χαρακτηρίζεται από την άνεση, μπορεί να σας εκπλήξει από τις μικρές δημιουργικές στοχαστικές λεπτομέρειες , που θα νιώσετε ότι βρίσκεστε σε οικείο περιβάλλον. Κάθε ξενοδοχείο δίνει έμφαση στην ευχαρίστηση του σώματος και της ψυχής. Σε όλα τα ξενοδοχεία μπορούν όλοι να γευθούν την Υγιεινή διατροφή, χρόνος σπα, γιόγκα, μουσική ή εκδρομές στη φύση – κάθε στιγμή ιδανική για να εμπλουτίσει οποιοσδήποτε τη διαμονή του. Από τα ελληνικά νησιά μέχρι προορισμούς του εξωτερικού, θα νιώθετε πάντα την ζεστή φιλοξενία μας. Ψάχνουμε επαγγελματίες από όλη την Ελλάδα να συνεργαστούν μαζί μας. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε στις εταιρείες  μας που αναπτύσσονται συνεχώς και προσφέρουν σταθερό εργασιακό περιβάλλον, δυνατότητες εξέλιξης και ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών και προϊόντων επικοινωνήστε μαζί μας.

Προλάβετε τις Τελευταίες Ανοιχτές θέσεις‼ Κλείσε σήμερα #ΔΩΡΕΑΝ την online συνέντευξη σου στο πλαίσιο της Ημέρας Καριέρας της InnJobs για το Σάββατο 29/01. ✔️ Doryssa Hotels & Resorts https://innjobs.projectyou.gr/doryssa-hotels-resorts…/ ✔️ AQUILA Hotels & Resorts https://innjobs.projectyou.gr/aquila-hotels-resorts/ ✔️ Brown Hotels https://innjobs.projectyou.gr/brown-hotels/ ✔️ Daios Luxury Living https://innjobs.projectyou.gr/daios-hotel/ ✔️ Eden Roc Resort https://innjobs.projectyou.gr/eden-roc-resort-hotel/ ✔️ H Hotels Collection https://innjobs.projectyou.gr/h-hotels-collection/ ✔️ Louis Hotels https://innjobs.projectyou.gr/louis-hotels/ ✔️ White Coast Milos https://innjobs.projectyou.gr/white-coast-suites/

Facebook Comments Box

διάβασε και αυτό  Αφιέρωμα του Ιδρύματος Μουσικής της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Recommended
Δωρεάν ελέγχου, rapid test, για Covid19 αύριο Κυριακή 23 Ιανουαρίου,…
Cresta Posts Box by CP
Content | Menu | Access panel